Nasze Usługi

Jaką cenę ma luksus bezpieczeństwa? Zrzuć z siebie ciężar zmartwień i pozwól nam zadbać o Twoje interesy.

 

Oferujemy poniższe usługi:

Zapewnienie bezpieczeństwa osobie chronionej w każdym miejscu i sytuacji, zapobieganie i reagowanie na próby naruszenia sfery osobistej klienta. Ochrona zdrowia i życia.
Kompleksowa usługa przy użyciu naszych środków transportu lub klienta (według woli klienta oraz ze względu na osoby przewożone).
Ochrona podczas transakcji pieniężnych np. w kasie bankowej, biznesowych, gotówkowych , np.zakup samochodu lub inne. Transport i nadzór w sytuacjach podwyższonego ryzyka. 
Kilku osobowa ochrona podczas imprez masowych o charakterze sportowym, artystycznym, rozrywkowym.
Sprawy rozwodowe, wywiad gospodarczy, sprawdzanie wiarygodności kontrahentów, lokalizowanie i odzyskiwanie zagubionych rzeczy i inne .
Zagwarantowanie bezpieczeństwa przedsiębiorcy, kontrola pracowników, ochrona marki, pozyskiwanie informacji o innych podmiotach gospodarczych.
Wsparcie na wysokim poziomie w porozumieniu i egzekwowaniu sprawnego zwrotu należności przez dłużnika.
Obsługa klientów indywidualnych wymagających nadzwyczajnych środków ostrożności w transporcie do miejsca docelowego.
Wsparcie merytoryczne i dobór odpowiednich metod, analiza stopnia zagrożenia, ustalenie punktów strategicznych ochrony osób prywatnych i firm.

Ponadto prowadzimy:

  • Szkolenia z zakresu technik samoobrony,
  • Szkolenia strzeleckie z posługiwania się bezpiecznie bronią, przygotowania do egzaminów na patent strzelecki , strzelania w raz z instruktorem na strzelnicy,
  • Pierwsza pomoc medyczna,
  • Kurs przygotowujący do egzaminów na licencję detektywistyczną.
Nasze usługi wyceniane są indywidualnie ze względu na ich różnorodny charakter - pod uwagę brane są szczegóły takie jak - czas pracy, stopień zagrożenia, ilość pracowników zaangażowanych, miejsce ochrony, itd.