Firma ochroniarska w Zielonej Górze

Skorzystaj z usług agencji ochrony. Jeżeli poszukujesz wsparcia w sprawach takich jak:

  • ochrona VIP,
  • ochrona fizyczna osób i mienia,
  • transport z nadzorem,
  • obsługa wydarzeń,

To zapraszamy do kontaktu.

Dane kontaktowe

Telefon:  +48 690 656 656

E-mail:  info@exclusivesecurity.pl

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym na stronie exclusivesecurity.pl w celu przygotowania i przesłania mi odpowiedzi na wysłaną wiadomość.

Dowiedz się więcej o usługach agencji ochrony w Zielonej Górze

Agencja ochrony z Zielonej Góry dba o bezpieczeństwo zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Naszym zadaniem jest przede wszystkim sprawianie, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z ochrony w Zielonej Górze i okolicach.

O ochronie mienia – Zielona Góra

Nasza firma stawia na rzetelność oraz doświadczenie. Jesteśmy na rynku już od wielu lat, a nasze doświadczenie pomaga nam w codziennych obowiązkach. Niemalże od początku działalności zajmujemy się ochroną mienia, w tym ochroną obiektów w Zielonej Górze. Są to nie tylko supermarkety czy hotele, ale także galerie handlowe czy instytucje kultury. Dodatkowo zajmujemy się także ochroną i monitoringiem domów osób, które czują się zagrożone lub które lubią mieć pewność, że nikt nie zaburzy ich spokoju.

Ochrona osób fizycznych w Zielonej Górze

Drugim aspektem naszej działalności jest ochrona osób fizycznych na terenie Zielonej Góry oraz okolicznych miast. Wszystko dla dobra i spokoju ducha naszych klientów. Są oni bowiem bardzo często narażeni na różnego rodzaju uszczerbek na zdrowiu. By czuć się pewnie zwracają się do nas. Nasze usługi są bardzo dyskretne i każdy, kto z nich skorzysta może czuć się całkowicie bezpiecznie i swobodnie.

O ochronie vip

Nasza firma ochroniarska z Zielonej Góry zajmuje się także ochroną osób znanych i szanowanych. Są to tzw. vip, czyli osoby publiczne. Ich życiu czy zdrowiu często grozi coś niebezpiecznego i zawsze w takich okazjach pojawiamy się my. Jesteśmy bowiem w stanie zapewnić bezpieczeństwo takich osób podczas oficjalnych przyjęć i sytuacji nieformalnych.

Sprawdź usługi w innych miastach

Agencja ochrony - Głogów
Agencja ochrony - Jelenia Góra
Agencja ochrony - Legnica
Agencja ochrony - Lubin
Agencja ochrony - Nysa
Agencja ochrony - Wałbrzych
Agencja ochrony - Wrocław