Firma ochroniarska we Wrocławiu

Skorzystaj z usług agencji ochrony. Jeżeli poszukujesz wsparcia w sprawach takich jak:

  • ochrona VIP,
  • ochrona fizyczna osób i mienia,
  • transport z nadzorem,
  • obsługa wydarzeń,

To zapraszamy do kontaktu.

Dane kontaktowe

Telefon:  +48 690 656 656

E-mail:  info@exclusivesecurity.pl

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym na stronie exclusivesecurity.pl w celu przygotowania i przesłania mi odpowiedzi na wysłaną wiadomość.

Dowiedz się więcej o usługach agencji ochrony we Wrocławiu

Agencja ochrony z Wrocławia to skuteczność działania i bycie wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz. Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm ochroniarskich z Wrocławia. Naszą dewizą jest przede wszystkim bycie dla klientów. Chcemy, by czuli się z nami zaopiekowani i ochronieni. Niezależnie od tego czego mamy chronić, czy będzie to osoba czy mienie, zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasza usługa była skuteczna i jak najmniej zauważalna. Dbamy o naszą skuteczność, a liczne głosy, które otrzymujemy od klientów świadczą o tym, że dobrze wykonujemy naszą pracę.

O ochronie mienia

Jesteśmy firmą, która zajmuje się ochroną wielu różnych celów. Jedną z podstawowych naszych usług jest ochrona mienia. Zajmujemy się ochroną budowy na terenie Wrocławia i nie tylko, doglądamy siedziby firmy, chronimy domy, kosztowności czy biura. Ważna jest dla nas ochrona obiektu i bardzo często się w tym odnajdujemy, między innymi w przypadku ochrony lotniska we Wrocławiu czy innych obiektów, jak sklepy czy galerie. Cechuje nas nie tylko bogate doświadczenie oraz doskonale zorganizowana kadra, ale także dbałość o każdego klienta oraz jego rzeczy i rzetelność wykonywanych czynności. Jesteśmy uczciwi i racjonalnie przedstawiamy nasze możliwości, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zajmujemy się także ochroną imprez masowych we Wrocławiu.

O ochronie osób fizycznych we Wrocławiu

Nasza firma nie skupia się jednak tylko na zleceniach tradycyjnych, na ochronę obiektów. Jesteśmy biurem kompleksowym, a więc skupiamy się na ochronie osób i mienia z Wrocławia oraz okolic. Praca nad ochroną osób jest dużo bardziej skomplikowana. W tym wypadku musimy być jeszcze bardziej dyskretni i nie rzucać się w oczy. Ważne, by w odpowiednim momencie być przy kliencie i pomagać mu w sytuacji, gdy ktoś go napadnie lub będzie chciał w jakikolwiek inny sposób wyrządzić mu fizyczną krzywdę. Ochrona osobista może przydać się czasem każdemu z nas, dlatego nie ma sensu udawać – w niektórych sytuacjach – że damy radę sami. Ochroniarze z naszej firmy z pewnością będą niezauważalni i nie będą stanowili żadnego problemu w trakcie dnia.

O ochronie osób vip we Wrocławiu

Naszą specjalną ofertą jest ochrona osób znanych. To zwykle ważne osobistości, tzw. vipy. Takie cele ochrony mogą obawiać się różnego rodzaju ataków ze strony opinii publicznej, dlatego bardzo często jesteśmy im szczególnie potrzebni. Dla takich osób również przygotowaliśmy ofertę, a przy tym oferujemy nie tylko ochronę codzienną, ale także podczas konkretnego wydarzenia czy kilku dni. Ważne, by osoba powiedziała nam przed kim mamy ją chronić i czego się obawia. Z resztą moment wywiadu klienta jest jednym z najważniejszych i w sposób szczególny ustala nasze relacje i dalszy sposób współpracy.

Ochrona osób i mienia we Wrocławiu to nasza specjalność. Jesteśmy skuteczni, dyskretni i rzetelni. Potrafimy ochronić niemalże każdy cel, a każde zlecenie sprawdzamy bardzo dokładnie, by nie doszło do żadnych pomyłek. Dlatego nam możesz bez problemu zaufać.

Sprawdź usługi w innych miastach

Agencja ochrony - Głogów
Agencja ochrony - Jelenia Góra
Agencja ochrony - Legnica
Agencja ochrony - Lubin
Agencja ochrony - Nysa
Agencja ochrony - Wałbrzych
Agencja ochrony - Zielona Góra