Firma ochroniarska w Wałbrzychu

Skorzystaj z usług agencji ochrony. Jeżeli poszukujesz wsparcia w sprawach takich jak:

  • ochrona VIP,
  • ochrona fizyczna osób i mienia,
  • transport z nadzorem,
  • obsługa wydarzeń,

To zapraszamy do kontaktu.

Dane kontaktowe

Telefon:  +48 690 656 656

E-mail:  info@exclusivesecurity.pl

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym na stronie exclusivesecurity.pl w celu przygotowania i przesłania mi odpowiedzi na wysłaną wiadomość.

Dowiedz się więcej o usługach agencji ochrony w Wałbrzychu

Jesteśmy firmą ochroniarską z Wałbrzycha, która na rynku istnieje już od kilku dekad. Dzięki temu zebraliśmy wystarczające doświadczenie, by móc świadczyć usługi ochrony mienia i osób z całkowitym bezpieczeństwem oraz rzetelnością. Cechuje nas przede wszystkim doskonałe podejście do klienta oraz absolutna pewność działania.

O ochronie mienia

Zajmujemy się ochroną mienia od wielu lat. Wśród obiektów, które chronimy można wymienić supermarkety, galerie handlowe, sklepy osiedlowe czy domu jednorodzinne. Każdy klient jest dla nas ważny i niezależnie od tego czy mamy do czynienia z firmą, przedsiębiorcą czy osobą prywatną – zawsze oczekujemy od naszych ludzi maksymalnego skupienia i skuteczności działań. Dlatego możemy zapewnić, że chronione przez nas przedmioty czy budynki będą najlepiej zabezpieczonymi miejscami w mieście.

Ochrona osób fizycznych

Inną gałęzią naszej działalności jest ochrona osób. Zajmujemy się ochroną osób fizycznych, które czują się zagrożone, jak i grup. Jesteśmy w stanie zadbać o bezpieczeństwo naszych klientów zawsze i w każdej sytuacji. Jesteśmy z nimi w domu i w przestrzeni publicznej, choć sami tego nie dostrzegają. Podążamy jak cień, jednak nie dajemy poczucia dyskomfortu i osaczenia. Dzięki temu możemy działać skutecznie i nieinwazyjnie.

Ochrona VIP

W naszym portfolio znajduje się także ochrona osób znanych i publicznych. Jesteśmy do dyspozycji każdego vipa, niezależnie od sytuacji. Chronimy takie osoby tak w trakcie przemówień czy oficjalnych bankietów lub imprez, jak i podczas podróży oraz przebywania w domu. Trzymamy rękę na pulsie.

Sprawdź usługi w innych miastach

Agencja ochrony - Głogów
Agencja ochrony - Jelenia Góra
Agencja ochrony - Legnica
Agencja ochrony - Lubin
Agencja ochrony - Nysa
Agencja ochrony - Zielona Góra
Agencja ochrony - Wrocław