Firma ochroniarska w Nysie

Skorzystaj z usług agencji ochrony. Jeżeli poszukujesz wsparcia w sprawach takich jak:

  • ochrona VIP,
  • ochrona fizyczna osób i mienia,
  • transport z nadzorem,
  • obsługa wydarzeń,

To zapraszamy do kontaktu.

Dane kontaktowe

Telefon:  +48 690 656 656

E-mail:  info@exclusivesecurity.pl

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym na stronie exclusivesecurity.pl w celu przygotowania i przesłania mi odpowiedzi na wysłaną wiadomość.

Dowiedz się więcej o usługach agencji ochrony w Nysie

Jako firma ochroniarska z Nysy skupiamy się przede wszystkim na ochronie Nysa osób i mienia. Jesteśmy na rynku już od dłuższego czasu i wiemy, jak pracować rzetelnie i skutecznie, a przy tym nie ingerować zbytnio w życie osób ochranianych.

Ochrona mienia

Nasza praca bardzo często sprowadza się do ochrony miejsc pożytku publicznego, między innymi takich obiektów jak galerie handlowe, sklepy, supermarkety, stadiony, hale, ale także miejsca jak urzędy, instytucje kultury czy dworce. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebuje nas miasto, ale także, gdzie potrzebują nas indywidualni ludzie, którzy boją się o swoje domy czy samochody lub chcą mieć pewność i bezpieczeństwo.

Ochrona osób

Innym zadaniem jest ochrona osób fizycznych. Zajmujemy się tym od wielu lat i wiemy, jak pracować skutecznie, ale także z należytą dyskrecją. Chcemy chronić każdego, kto czuje się zaniepokojony, kto nie może zaznać spokoju i potrzebuje wiedzieć, że w odpowiednim momencie będziemy na jego wezwanie.

Ochrona vip

Czasami naszym zadaniem jest także ochrona osób znanych i wysoko postawionych w codziennych i niecodziennych sytuacjach.

Sprawdź usługi w innych miastach

Agencja ochrony - Głogów
Agencja ochrony - Jelenia Góra
Agencja ochrony - Legnica
Agencja ochrony - Lubin
Agencja ochrony - Zielona Góra
Agencja ochrony - Wałbrzych
Agencja ochrony - Wrocław