Firma ochroniarska w Lubinie

Skorzystaj z usług agencji ochrony. Jeżeli poszukujesz wsparcia w sprawach takich jak:

  • ochrona VIP,
  • ochrona fizyczna osób i mienia,
  • transport z nadzorem,
  • obsługa wydarzeń,

To zapraszamy do kontaktu.

Dane kontaktowe

Telefon:  +48 690 656 656

E-mail:  info@exclusivesecurity.pl

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym na stronie exclusivesecurity.pl w celu przygotowania i przesłania mi odpowiedzi na wysłaną wiadomość.

Dowiedz się więcej o usługach agencji ochrony w Lubinie

Lubińska firma ochroniarska oraz biuro detektywistyczne zajmuje się przede wszystkim ochroną osób i mienia w Lubinie oraz okolicach.

Ochrona osób

Zajmujemy się ochroną osób, które czują się zagrożone i które chcą mieć pewność, że ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Nasze doświadczenie wskazuje na to, że każdy lubi czuć się swobodnie, dlatego staramy się, by wszystko co robimy nie odbijało się na codzienności naszych klientów.

Ochrona mienia

Naszym celem jest także ochrona wszystkich obiektów na terenie Lubina, takich jak supermarkety, galerie handlowe, stadiony czy instytucje kultury oraz urzędy miejskie. Jesteśmy tutaj także po to, by zająć się ochroną domów jednorodzinnych oraz mienia, jakie nasi klienci chcąc w szczególny sposób chronić.

Ochrona vip

Dodatkowym zajęciem jest także ochrona osób wysoko postawionych oraz znanych osobistości. Jesteśmy z nimi w trakcie oficjalnych przemówień oraz w czasie specjalnych uroczystości, a także na co dzień.

Sprawdź usługi w innych miastach

Agencja ochrony - Głogów
Agencja ochrony - Jelenia Góra
Agencja ochrony - Legnica
Agencja ochrony - Zielona Góra
Agencja ochrony - Nysa
Agencja ochrony - Wałbrzych
Agencja ochrony - Wrocław