Firma ochroniarska w Legnicy

Skorzystaj z usług agencji ochrony. Jeżeli poszukujesz wsparcia w sprawach takich jak:

  • ochrona VIP,
  • ochrona fizyczna osób i mienia,
  • transport z nadzorem,
  • obsługa wydarzeń,

To zapraszamy do kontaktu.

Dane kontaktowe

Telefon:  +48 690 656 656

E-mail:  info@exclusivesecurity.pl

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym na stronie exclusivesecurity.pl w celu przygotowania i przesłania mi odpowiedzi na wysłaną wiadomość.

Dowiedz się więcej o usługach agencji ochrony w Legnicy

Nasza agencja ochrony z Legnicy jest doświadczoną firmą, która od wielu lat dba o to, by każde mienie lub każda osoba, jakie zostają nam powierzone, były całkowicie bezpieczne. Jesteśmy doświadczoną firmą, która od zawsze stawia na skuteczność i rzetelność działań.

Ochrona mienia Legnica

Ochrona obiektów w Legnicy to nie tylko supermarkety czy sklepy, w których dbamy o porządek i bezpieczeństwo oraz korzyści dla przedsiębiorców, ale także domy prywatne oraz różnego rodzaju miejsca pożytku publicznego. Dzięki temu nasi klienci mogą dobrać sobie odpowiedni rodzaj usług i dopasować je do swoich potrzeb.

Ochrona osób w Legnicy

Nasza firma ochroniarska z Legnicy zajmuje się także ochroną osób fizycznych. Od wielu lat staramy się zabezpieczyć każdego, kto czuje się zagrożony i potrzebuje naszej pomocy. Dlatego przez cały czas chcemy utrzymać wysoki poziom naszych usług i dbać o ochronę w Legnicy.

Ochrona vip

Naszym celem jest skierować ofertę nie tylko do osób indywidualnych czy grup, ale także do specjalnych instytucji, którym zależy na ochronie osób wysoko postawionych. Chodzi o tzw. vipy, czyli osoby publiczne i dobrze znane. Są one bardzo często narażone na ataki, dlatego my chronimy je zarówno podczas oficjalnych momentów, jak i podczas codziennych czynności.

Sprawdź usługi w innych miastach

Agencja ochrony - Głogów
Agencja ochrony - Jelenia Góra
Agencja ochrony - Zielona Góra
Agencja ochrony - Lubin
Agencja ochrony - Nysa
Agencja ochrony - Wałbrzych
Agencja ochrony - Wrocław