Firma ochroniarska w Jeleniej Górze

Skorzystaj z usług agencji ochrony. Jeżeli poszukujesz wsparcia w sprawach takich jak:

  • ochrona VIP,
  • ochrona fizyczna osób i mienia,
  • transport z nadzorem,
  • obsługa wydarzeń,

To zapraszamy do kontaktu.

Dane kontaktowe

Telefon:  +48 690 656 656

E-mail:  info@exclusivesecurity.pl

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym na stronie exclusivesecurity.pl w celu przygotowania i przesłania mi odpowiedzi na wysłaną wiadomość.

Dowiedz się więcej o usługach agencji ochrony w Jeleniej Górze

Jesteśmy doświadczoną firmą ochroniarską z Jeleniej Góry, która przez ostatnie dwadzieścia lat zajmowała się przede wszystkim ochroną osób oraz mienia na terenie Jeleniej Góry oraz okolic. Jesteśmy biurem, które dokłada wszelkich starań, by każda usługa wiązała się z najwyższą jakością oraz maksymalnym zadowoleniem klientów.

Ochrona obiektów

Ochrona mienia w tym ochrona obiektów w Jeleniej Górze to przede wszystkim supermarkety, hipermarkety, galerie handlowe czy sklepy osiedlowe. Zajmujemy się także ochroną takich miejsc jak instytucje kultury, urzędy miejskie czy miejsca pożytku publicznego. Ważną częścią naszej działalności jest także ochrona mienia osób fizycznych, zwłaszcza zajmowanie się alarmami i ochroną domów jednorodzinnych.

Ochrona osób

Chroniąc osoby w Jeleniej Górze chcemy pokazać, że każdy zasługuje na wysoką jakość usług oraz spokój ducha i bezpieczeństwo. Zależy nam na zadowoleniu klientów, ale także na ich uśmiechu i poczuciu, że jest ktoś, kto się nimi zajmie. Jesteśmy całkowicie anonimowi i dyskretni i nie chcemy, by ktokolwiek czuł się przez nas osaczony w jakikolwiek sposób.

Ochrona vip Jelenie Góra

Nasza firma słynie z rzetelności oraz doświadczenia, a więc nic dziwnego, że w swoim portfolio możemy wpisać także ochronę vipów. Wysoko postawione, ważne osobistości mogą mieć pewność, że zajmujemy się ich mieniem oraz zdrowiem ich samych w sposób kompleksowy i całkowicie dyskretny. Możemy być tuż obok podczas imprez okolicznościowych, wystąpień czy niedzielnego spaceru, a nikt tego nie zauważy. Taka ochrona ma dać klientowi poczucie bezpieczeństwa, ale go nie osaczyć i o tego dążymy.

Sprawdź usługi w innych miastach

Agencja ochrony - Głogów
Agencja ochrony - Zielona Góra
Agencja ochrony - Legnica
Agencja ochrony - Lubin
Agencja ochrony - Nysa
Agencja ochrony - Wałbrzych
Agencja ochrony - Wrocław