Firma ochroniarska w Głogowie

Skorzystaj z usług agencji ochrony. Jeżeli poszukujesz wsparcia w sprawach takich jak:

  • ochrona VIP,
  • ochrona fizyczna osób i mienia,
  • transport z nadzorem,
  • obsługa wydarzeń,

To zapraszamy do kontaktu.

Dane kontaktowe

Telefon:  +48 690 656 656

E-mail:  info@exclusivesecurity.pl

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym na stronie exclusivesecurity.pl w celu przygotowania i przesłania mi odpowiedzi na wysłaną wiadomość.

Dowiedz się więcej o usługach agencji ochrony w Głogowie

Jesteśmy na rynku już od dłuższego czasu i wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa oraz codzienne życie bez strachu. Dlatego oferujemy usługi ochrony w Głogowie oraz w innych miejscach naszego województwa.

Ochrona mienia

Jesteśmy rzetelną firmą, która zajmuje się przede wszystkim ochroną mienia – obiektów i przedmiotów osób fizycznych oraz instytucji. Mowa tu między innymi o supermarketach, instytucjach kultury, restauracjach, galeriach handlowych, osiedlowych sklepikach oraz o urzędach miejskich i innych budynkach pożytku publicznego. Zajmujemy się także monitorowaniem domów każdego z naszych klientów na jego życzenie.

Ochrona osób

Drugim aspektem naszej działalności jest ochrona osób fizycznych. Zajmujemy się tym z należytą delikatnością oraz dyskrecją. Chroniąc osoby musimy mieć pewność, że są bezpieczne, ale chcemy, by działo się to bez straty dla ich codzienności.

Ochrona vip

Jednym z zadań, jakie przed nami stawia codzienność jest także ochrona osób ważnych. Osoby publiczne są niezwykle narażone na różne ataki, dlatego towarzyszymy im w trakcie codziennych czynności oraz oficjalnych okazji, takich jak bankiety.

Sprawdź usługi w innych miastach

Agencja ochrony - Zielona Góra
Agencja ochrony - Jelenia Góra
Agencja ochrony - Legnica
Agencja ochrony - Lubin
Agencja ochrony - Nysa
Agencja ochrony - Wałbrzych
Agencja ochrony - Wrocław